اپل آیدی خودتو نجات بده


قصد دارم به صورت خلاصه توضیحی در مورد روند اجرای فرایند این سایت خدمتت شما  عرض خواهم کرد.

در مرحله اول یا ثبت سفارش، اپل آیدی خودتون رو وارد میکنید. در صورتی که قیمت و مدت زمان انجام سفارش رو ملاحظه کردید ، میتونید با وارد کردم شماره همراه خودتون و تایید اون از طریق پیامک و همچنین در مرحله بعد تکمیل فرمی که اطلاعات لازم رو از شما میخواد  به درگاه بانکی وصل بشید و هزینه رو پرداخت کنید. همکارای من به صورت پیامکی توضیحات لازم و سیر مراحل رو به شما اعلام خواهند کرد.

در صورتی که پس از وارد کردن اپل ایدی در مرحله اول به شما قیمت و مدت زمان نجات اپل ایدتون نشون داده نشد ، یه این معنا هست که نیاز به بررسی بیشتر همکاران من برای ایدی شما هست. شما میتونید مراحل ورود شماره تلفن .و تکمیل فرم رو کامل انجام بدین. و در انتها کد پیگیری رو در جایی یادداشت کنید . البته کد پیگیری در صورتی که ثبت اطلاعات به صورت کامل انجام شده باشه ،به صورت پیامک هم برای شما ارسال خواهد شد.

بعد از تغییر وضعیت بررسی به شما پیامکی ارسال خواهد شد که میتونید با مراجعه به نوار ابزار سمت چپ سایت در قسمت پیگیری سفارشات، با وارد کردن کد پیگیری و شماره تماس. از وضعیت سفارشتون مطلع بشید، از جمله. قابل انجام بودن یا نبودن آن. یا مدت زمان انجام آن و هزینه اون.

اپل آیدیتو نجات بده

 


انتخاب رنگ مورد نظر